IT Ekspertu Serviss

Rezultāts: Uzticama un prognozējama IT infrastruktūras darbība.

(+371) 26517848
info@cominder.eu
RU   LV   EN   

Risinājumi

Ja Jūsu kompānijā jau ir uzticama un profesionāla IT-komanda - tomēr ir iespējams palīdzēt viņiem darīt viņu labu darbu vēl labāk. Būtiskie faktori ir darbs komandā plus labi droši un efektīvi instrumenti.

Mēs piedāvājam gatavus risinājumus, kas izstrādāja mūsu speciālisti. Kā arī ar laiku pārbaudītas lietas, kas Oracle DBA izmanto ilgu laiku. Mēs varam tas uzinstalēt un noskaņot arī priekš Jūsu informācijas sistēmas.


SpaceStat

CoMinder SpaceStat - palīdz eliminēt diska vietas problēmas un saprast tas izmantošanas dinamiku.

Tehniski SpaceStat - savāc un analizē Oracle datubāzes segmentu izmantotas vietas informāciju. Citas populāras datubāzes, kā arī ASM atbalsts ir plānots nākamās versijās.

Pēdēja stabila SpaceStat versija ir 0.55.

Nākama versija ir testēšanas posmā.

vairāk informācijas - SpaceStat lapā


Delta-Track

CoMinder Delta-Track - Tehniski Delta-Track seko līdzi un ziņo par izmaiņām operētājsistēmas konfigurācijas failos, lietotāju/grupas kontos, datu bāzu konfigurācijā, lietojumprogrammās vai citā informācijā, kurai var piekļūt ar skriptiem vai izmantojot programmatūras API.

vairāk informācijas - Delta-Track lapā


OTD - tabulas vecu datu izlādes serviss

CoMinder OTD - ir risinājums lai samazināt datubāzes diska vietas pateriņu.
Tas tiek nodrošināts ar novecojušas informācijas automatisku izlādēšanu no datubāzes (ar iespēju ielādēt atpakaļ)


Tas var būt debug, log vai audit ieraksti vai citi novecojuši dati. Tas palīdz izmantot darbu diska vietu optimālāk. Vecus datus var saglabāt ārpus datubāzes failos (ar kompresiju), tajā skaitā citā serverī, pēc tam dzēst no datubāzes, kā arī iespējams ielādet atpakaļ pēc vajadzības (visu vai tikai par noteiktu periodu).

Vairāk informācijas - OTD lapā


Monitorings

Monitorings ir jebkādas informācijas sistēmas obligāts uzturēšanas instruments! Bez monitoringa IT nodaļa un bizness ir akli kā kurmis un darbojas tikai pēc sajūtām.

Lai nodrošinātu darba stabilitāti, ir nepieciešama precīza un savlaicīga informācija par notikumiem.

Mums ir plaša pieredze šajā jomā. Mēs esam gatavi palīdzēts Jums un izveidot operatīvo pieeju Jūsu biznesā svarīgākiem notikumiem.

Vairāk informācijas - Monitoringa lapā


Šeit strādā profesionāļi"Nav iespējams zināt visu. Vienkārši labi jādara savu darbu!"