IT Ekspertu Serviss

Rezultāts: Uzticama un prognozējama IT infrastruktūras darbība.

(+371) 26517848
info@cominder.eu
RU   LV   EN   

Monitorings – konfigurēšana pēc pieprasījuma un atbalsts

Monitorings ir jebkādas informācijas sistēmas obligāts uzturēšanas instruments!
Bez monitoringa IT nodaļa un bizness ir akli kā kurmis un darbojas tikai pēc sajūtām.

Lai nodrošinātu darba stabilitāti, ir nepieciešama precīza un savlaicīga informācija par notikumiem.

Ir vairākas iespējas, kā mēs varam palīdzēt Jums izveidot vai sakonfigurēt Jūsu monitoringa sistēmu priekš Jūsu informācijas sistēmai:

  • Izstrādāt monitoringa stratēģiju, plānu, un sakonfigurēt pamata testus un uzrakstīt specifiskus testus Jūsu monitoringa sistēmai, kurai Jūs jau uzticaties un lietojat.
  • Uzstādīt un sakonfigurēt monitoringu, izmantojot Oracle Grid Control, kurš ir pazīstams no iepriekšējām versijām, kā Enterprise Manager. Visas priekšrocības ir aprakstītas Oracle Enterprise Manager oficiālajā lapā.
  • Uzstādīt un sakonfigurēt moritoringu izmantojot bezmaksas risinājumus: Zabbix, XyMon un/vai Cacti, kurus izmanto daudzos projektos visā pasaulē.

Zabbix - ir viena no populārākajām sistēmām ar atvērtu kodu priekš monitoringa. Zabbix ir izstrādāts Latvijā, un to izmanto daudzi uzņēmumi un organizācijas visā pasaulē, kuri to izvēlējās vienkāršības, augsta elastīguma, mērogojamības un uzticamības dēļ, ar zemām izmaksām. Sīkāka informācija ir atrodama Zabbix mājas lapā..

XyMon - ir viegla (resursu patēriņa ziņā), bet spēcīga, uzticama un bezmaksas monitoringa sistēma. Daudzi DBA, sistēmu administratori un citi eksperti visā pasaulē jau izmanto to vairākus gadus. Xymon var kontrolēt tīklus, serverus, datubāzes, biznesa notikumus un pat laika apstākļus.
Sīkāka informācija ir atrodama XyMon vietnē.

Cacti - ir bezmaksas frameworks, kurš spēj savākt un atspoguļot grafiska veida jebkuru statistikas informāciju, kuru var savākt ar skriptiem. Ļoti noderīga vēsturiskās informācijas analīzei, tendenču un anomāliju noteikšanai..
Sīkāka informācija ir atrodama Cacti vietnē.

Mums ir plaša pieredze šo instrumentu izmantošana. Mēs varam sakonfigurēt tos, lai Jūs vislaik būtu informēti par svarīgākiem notikumiem Jūsu biznesā.

Šeit strādā profesionāļi"Nav iespējams zināt visu. Vienkārši labi jādara savu darbu!"